Firmamız

1995 yılında proje ve ruhsat ileri ile mimarlık sektöründe hizmetlerine başlayan firmamız , 2005 yılı itibari ile mimarlık ve mühendislik hizmetleri yanı sıra müteahhitlikte yapabileceği Mayra İnşaat ve Yapı Teknolojileri Ltd. Şti. ve  2005 yılında yapılan harita işlerinin yapılacağı  Maymap Harita Ltd. Şti. ‘yide hayata geçirerek faaliyetlerini kapsamlı bir şekilde devam etmektedir.

Halen Atilla Yılmaz Mimarlık olarak faaliyetlerine devam eden firmamız bölgemizdeki bir çok mimari yapıya Atilla Yılmaz imzasını atmıştır. Genişleyen kadrosu, müşteri memniyeti ve hizmet anlayışındaki farklılıkları ile içinde bulunduğu sınırları aşmış ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde de faaliyetlerine devam ederek sektörünün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

1999 yılı Marmara Depremine rağmen firmamız, sektöründeki urgunluktan etkilenmemiş, kalite ve dürüstlük anlayışı ile yoluna devam etmiştir.  Bu süreç içerisinde insanların huzur ve güven dolu yaşam süreceği,konutlar, sanayi yapıları, akaryakıt istasyonları üretmiş ve karşılığında haklı takdirleri toplamıştır.

Gelinen bu noktada firmamız faaliyetlerine; kalite, dürüstlük, insan hayatına önem anlayışı, üzerinde taşıdığı misyonun gereklerini yerine getirmenin mutluluğu ile yoluna devam etmektedir.

© Copyright 2013 - Atilla Yılmaz Mimarlık Mühendislik LTD. ŞTİ.